French Spanish German Chinese Russian Arabic Hindi Portuguese Japanese Korean Italian Swedish Danish Finnish Norwegian Turkish Romanian Greek Frisian Hungarian Czech Slovak Polish Ukrainian Catalan Lithuanian Bulgarian Latvian Serbian Hrvatska Slovenian Macedonian Albanian Estonian Indonesian Chinese-Taiwan Galician Maltese Filipino Vietnamese Thai

 homeabout ussubmit urlreportcontact |     

 
 
Medical equipment
 
 
   


<<< Previous page
-

  TURKEY      
  www.akad.com.tr Akad Endüstri Malzemeleri ve Dış Tic. A.Ş.  

10204869

www.aktifmedikal.net Aktif Medikal - Ulusal ve Uluslarası bir çok öncü firmanın bölge bayiliğini yapmakta olan firmamız, medikal malzeme ve cihaz tedarikinde; hastane, doktor ve halkımızın güveneceği bir çözüm ortağı olmaktan kıvanç duymaktadır.   

9218439

www.amdmedikal.com Amd Medikal Teknik Sistemleri ve Sağlık Hizmetleri ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. - Amd Medikal Yeni ve kullanılmış ultrason cihazı satışı, tüm marka model ultrason cihaz tamiratı, ultrason probu satışı, ameliyat masası satışı, hasta pozisyonlandırma sistemleri satışı, koter cihazları satışı, ekg cihazları satışı, turnike cihazları satışı, aspiratör cihazları satışı, bacak pozisyonlandırma botu satışı, omuz artroskopi tablası satışı, ortopedi aksesuarları satışı, spinal ameliyat masası satışı, hasta transfer sedyesi satışı, acil müdahale sedyeleri satışı, aspiratör cihazı satışı  
  www.ankira.com.tr CALLVISION – Saniyeler Hayat Kurtarır…  

3319500

www.annesutupompasi.com Anne Sütü Pompası | Kiralama Satış İstanbul - Anne sütü sağma pompası kiralama işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

5988187

www.aoblab.com Mikroskop Laboratuvar Malzemeleri - Aoblab - Laboratuvar malzemeleri satış ve servis.  

8402647

www.aytasarim.com ay tasarım | İmplant Kılavuzu ::: İmplant ::: Biyomodel Üretimi ::: Sonlu Eleman Analizi ::: Hızlı Prototipleme ::: 3D Drone Tarama ::: 3D Optik ve Lazer Tarama  

3902074

www.bafamedical.com Bafa Medical - Bafa Medical  

1656221

www.bicakcilar.com Bıçakcılar - Bicakcilar Medical Devices is continuing its production that reflect the best quality control in Turkey and globally to assure patient safety with 60-year know-how. Istanbul
  www.biltekmedikal.com Biltekmedikal  

8979251

www.bimes.com.tr Bimes Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. - Bimes Biyomedikal Sistemler medikal alandaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hızlı ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere güvenilir, kaliteli ve pratik ürünler sunmaktadır.  
  www.biotektibbicihazlar.com Biotek Tıbbı ve Medikal Cihazlar | Berchtold, Bowa, Life Point, Suzuken-Kenz - Berchtold, bowa, life point, suzuken-kenz, natus-nicolet, newtech gibi dünyaca ünlü markaların satış ve servis hizmeti sunmaktadır.  

6043704

www.bulbulmedikal.com ANASAYFA - Bülbül Medical  
  www.demmed.com.tr Demmed Medikal' e Hoşgeldiniz... - Demmed Medikal Mühendislik Ltd.Şti.  

4658687

www.diafarma.com Diafarma - Diafarma Ecza Deposu ve Medikal Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, 2003 yılında İstanbul’da kurulduğumuzdan bu yana her geçen yıl ürün yelpazemizi genişleterek hizmetlerimize devam etmekteyiz.  

7666058

www.dogalimited.com Doğa Limited  

5955120

www.doganecza.com Doğan Eczane ve Hastane Levazımatı Pazarlama Tic.ve.San.Ltd.Şti  
  www.eecp.com.tr Galen Danışmanlık  

8391818

www.egemen.com.tr Egemen International  

2491670

www.elektronmedikal.com.tr Elektron Medikal - Elektron Medikal  

4389013

www.elifmedical.com Elif Medikal Tıbbi Malzeme Deposu [Medical system Import Export] - Medikal ve ortopedik sağlık ürünlerini toptan fiyatına perakende olarak satın alabileceğiniz, Türkiye’nin ilk medikal firmasıdır.  

2831578

www.ems.tc EMS : Ambulans, Mobil Sağlık Aracı ve Sedye Üreticisi - Türkiye'nin ve Doğu Avrupa'nın en büyük ambulans ve ambulans sedyesi üreticisi olan Ems'nin; ürün, iletişim ve kurumsal bilgileri yer almaktadır.  
  www.endoskopi.com.tr ENDOSKOPİ – 2002' den beri  

9636952

www.enlab.com.tr Enlab Laboratuvar Sistemleri - Şirketimiz laboratuvar tezgahları, çeker ocak, steril kabin, hassas terazi masaları, kimyasal madde dolapları, teçhizat ve aksesuarları ile ilgili üretim portföyü ile Türkiye'nin önde gelen firmalarındandır.  
  www.erdamed.com.tr Erdamed - Erdamed, Erda, Medikal, Endoskopi, ERCP, Stent, Özefagus, biliyer, kolon, biopsi, biopsy, balon, Guide wire, Guide, Balon Dilatasyon, Tracheal, Metal Stent, kateter, basket, Esophageal, Biliary, intestinal  

1356302

www.eryigit.com.tr Eryiğit Tıbbi Cihazlar AŞ | Yaşam İçin Teknolojiler - 1991’den beri en ileri teknolojik imkanlarla sağlık kurumlarının tıbbi cihazlarını üretiyor ve A'dan Z'ye tam teşekküllü olarak kurulumunu yapıyoruz.  

1069539

www.foras.com.tr Foras Medikal - Foras Medikal  

4616396

www.galena.com.tr Galena Sağlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi - Medikal ve tıbbi malzeme ürünlerini bulabileceğiniz web sitemizde dilerseniz fiyat teklifleri de alabilirsiniz. E-Kataloğumuza, ürünlerimize ve iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.   
  www.girgin-ltd.com Girgin Ltd - Tıbbi Cihaz Distribütörü - Şirketimiz tıbbi cihaz ithalatı ve temsilcilik faaliyetini tıp alanında sürdürmektedir. Medikal söktöründeki profesyonel cihazlar için bizimle iletişime geçin!  
  www.globaladim.com GLOBAL ADIM İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. - GLOBAL ADIM İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. , İzmir / Türkiye Hasta Isıtma Sistemleri, Anti- Basınç Jel Pozisyoner ve Pedleri, Yoğun Bakım ve Rehabilitasyon Grubu, Ayak Düşmesi Sabitleme Sistemi, Tiroid Pozisyonlama Sistemi, Astopad System Hasta Isıtma Cihazı , Kan-Sıvı Isıtma , İnfüzyon Taşıma Standı, Sıcak Havalı Blanket Cihazı  
  www.globaltibbialetler.com Global Tıbbi Aletler - Global Tıbbi Aletler  

3588540

www.gozdemed.com Gozdemed  

3016665

www.gurplastik.com.tr Gür Plastik Sanayi A.Ş.  
  www.hakermedikal.com Haker Uluslararası Medikal Ticaret Limited Şirketi  

9208720

www.intramedical.com.tr  - Ambu, Applied Medical, BD, Boston Scientific, Coloplast, Common Sense, Deroyal, Lina, Medskin Solutions, Mölnlycke Health Care, Unomedical, İntra Medical, İntra, Yenilikler, Ürünler, İletişim  
  www.kaletip.com Kaletip  

2932128

www.kocintok.com.tr Koçintok Laboratuvar Malzemeleri, Laboratuvar Cihazları - Türkiyenin en kapsamlı online Laboratuvar cihazları satış sitesinden ; hassas terazi, ph metre, vakum pompası ve laboratuvar malzemeleri konusunda ürün satışı.  

5766760

www.kontur-as.com.tr Kontur-as  

1267095

www.kordontip.com Kordon Tıp | Manufacturer, Ethylene Oxide Sterilizer, ETO Sterilizers, ETO Cartridges, EO Detectors, Exporter, Sterilization - Tıp Sağlık Araç ve Gereçleri alanında 1998 yılından günümüze İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde kendi fabrikamızda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  

3116557

www.kutaygroup.com Kutay Laboratuvar Cihazları Ticaret A.Ş - KUTAY LABORATUAR CİHAZLARI TİC.A.Ş. zengin ve kaliteli ürün portföyü, lojistik ve teknik desteği, uzman kadroları, proje çözümleri ile laboratuar cihazları sektöründe yıllardır hem bir ekol hem de bir okul olmuştur  

9064645

www.makroselgroup.com M a k r o s e l – 【 T I B B İ 】 【 Ü R Ü N L E R 】  

2903660

www.medikalgaz.com MedikalGaz - Shop powered by PrestaShop  

4656181

www.medlaser.com.tr Lazer Epilasyon Cihazları, Tüm Lazer Cihazları, Fiyatlar – Medlaser - Sağlık ve estetikte kullanılan ileri teknolojili lazer epilasyon cihazlarını Türkiye ve bölge ülkelere sunmak için kurulmuş firma. Lazer epilasyon cihaz satışı.  

1584357

www.megasan.com.tr Megasan Medikal. Medikal gaz sistemleri. Oksijen ve N2O Santralleri, Yüksek Basınç Ekipmanları, Vakum ve AGSS Santralleri, Basınçlı Hava Santralleri, Kat Kesme ve Kontrol Üniteleri, Gaz Prizleri, Gaz Modülleri, Hasta Yatak Başı Üniteleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Pendantlar, Tıbbi Alet ve Cihazlar, Sağlık Ürünleri, Medikal Ürünler. - Megasan Medikal. Medikal gaz sistemleri. Oksijen ve N2O Santralleri, Yüksek Basınç Ekipmanları, Vakum ve AGSS Santralleri, Basınçlı Hava Santralleri, Kat Kesme ve Kontrol Üniteleri, Gaz Prizleri, Gaz Modülleri, Hasta Yatak Başı Üniteleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Pendantlar, Tıbbi Alet ve Cihazlar, Sağlık Ürünleri, Medikal Ürünler.  

2553574

www.nisanmedikal.com.tr Nisan Medical - Nisan Medikal  
  www.okaylazer.com Clean Lazer | Estetik Medikal | Epilasyon&Kavitasyon Cihazları - Clean Lazer en son teknoloji medikal cihazlar temin ederek estetik ve güzellik sektörünün daima önde gelen firmalarından olmuştur.  

1716326

www.plasti-med.com Plastik Medikal Ürünler Sanayi ve Ticaret Şirketi - ANASAYFA - Plasti-med 1995 yılında tek kullanımlık tıbbi malzemeler üretmek amacıyla kurulmuştur.  

1093110

www.rezonansmed.com Kalibrasyon, Rezonans Biyomedikal Kalibrasyon firmaları Kocaeli - Kalibrasyon firması olarak sıcaklık, basınç, terazi, elektriksel ve boyutsal kalibrasyon ve teknik servis alanında hizmet vermekteyiz.  
  www.sdsgrup.com.tr SDS GRUP - 1997 yılında kurulmuş olan SDS Grup Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ana çalışma ilkesi müşteri memnuniyeti olan ve ürünler sayfasında özetlenen ürün hizmetlerinin tamamını verebilen bir kuruluştur. Firmamız başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan hastaneler ve sağlık kuruluşları için Tıbbi Cihaz satışı ve satış sonrası hizmet verebilmektedir.SDS Grup, 2002 yılında kurulmuş olan SDS Sigorta Aracılık Hizmetlerini de bünyesine katarak, Başak Sigorta A.Ş. ve AIG Sigorta A.Ş.’nin yetkili Acentesi olarak Medikal Sektörün yanısıra Sigortacılık Sektöründe de yerini almıştır.  

7718202

www.simge.gen.tr Simge Lazer – Simge Lazer  

8528092

www.teknikdental.com Teknik Dental - Porselen Fırın, Zirkon Sinter Fırını, Hassas Tutucular, Rezistans - Teknik Dental 1984'den beri İstanbul'da porselen fırını MP100, sinterleme fırını MP1500, MP1600 ve hassas tutucu td.MRT üretimini yapar.  

8562594

www.tolkim.com.tr TOLKİM - Laboratuvar Sistemleri - Tolkim Laboratuar Sistemleri, laboratuar mobilyaları ve malzemelerinin satışı ile iş ve çevre güvenliği ekipmanları konularında faaliyet göstermektedir.  
  www.tuder.org.tr Tüder  

9320604

www.ultrasmed.com Ultrasmed || İkinci el ultrason cihazları servisi, ikinci el ultrasonografi bakımı ve onarımı, ikinci el ultrason cihazı, ikinci el ultrasonografi cihazı, yenilenmiş ultrason, ikinci el ultrason cihazı  

7590922

www.unimedltd.com Anasayfa | Unimed - Tıbbi ve Analitik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. - 20 yılı aşkın bir tecrübe ile Unimed Tıbbi ve Analitik Cihazlar San. ve Ltd. Şti., oftalmoloji alanında kullanılan lazer cihazları, ileri teşhis ve tedavi cihazları ve ilgili sarf malzemeleri imal eden lider kuruluşların Türkiye mümessilliklerini yapmaktadır.  
  www.usx-ray.com US X-RAY Röntgen A.Ş.  

3041732

www.uzumcu.com.tr Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri - ÜZÜMCÜ 1969 yılından bu yana sağlık sektöründe, tıbbi cihaz ve medikal gaz sistemi ekipmanları üretimi ve kurulumunu gerçekleştiren orta ölçekli kuruluştur.   
  www.varolmedikal.com varolmedikal - Your Blog Description here!  


Next page >>>


AUSTRALIA AUSTRIA BRAZIL CANADA FRANCE GERMANY
CHINA, HONG KONG, TAIWAN  COLOMBIA
 GREECE  HUNGARY INDIA
IRELAND ITALY ISRAEL
 IRAN  JAPAN MALAYSIA  MEXICO
NETHERLANDS PAKISTAN PHILIPPINES POLAND  PORTUGAL QATAR
ROMANIA  RUSSIA • SERBIA & EX-YU SINGAPORE SOUTH AFRICA  
SOUTH KOREA SPAIN SRI LANKA
 SWEDEN SWITZERLAND THAILAND
TURKEY UAE UNITED KINGDOM UNITED STATES
USA AND OTHER WORLD COUNTRIES


-


 


Submit URL, click HERE